DZIĘKUJEMY!!!

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W Odonowie

Technikum im. Władysława Grabskiego * Liceum Ogólnokształcące

* Szkoła Policealna

Odonów 54, 28-500 Kazimierza Wielka   tel./fax: 41 35 21 173; www.zszodonow.edu.pl

e – mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; e – mail sekretariatu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sz. P.

Absolwenci Szkół Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za bardzo skuteczne poparcie i pozytywne opinie o Szkołach ZSZ w Odonowie, jakie od Państwa otrzymaliśmy.

Państwa uznanie dla działalności naszego Zespołu jest doskonałą motywacją do dalszej pracy z naszymi uczniami - wspaniałą młodzieżą – która udowodniła, że potrafi podejmować skuteczne działania i walczyć o szkołę, którą świadomie wybrała. Bardzo cenimy Państwa sentyment i ciepłe opinie o atmosferze w naszej szkole. ZSZ w Odonowie na zawsze pozostanie Państwa szkołą, do której można wrócić nie tylko we wspomnieniach.

W ciągu dwóch dni naszych starań o poparcie ZSZ w Odonowie zebraliśmy dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, naszych wspaniałych absolwentów oraz pracowników szkoły prawie 2 000 podpisów osób prywatnych, rekomendacji instytucji, przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych, organizacji kombatanckich i pozarządowych.

Dzięki Państwu udowodniliśmy, że ZSZ w Odonowie jest szkołą z przyszłością gotową nawet na najtrudniejsze wyzwania. Jesteśmy przekonani, że dzięki takiemu poparciu zarówno lokalnej społeczności jak instytucji, z którymi współpracujemy, mamy perspektywy dalszego rozwoju naszych szkół.

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą pełne radości i ciepła rodzinnego

a Nowy Rok przyniesie pomyślność i satysfakcję zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu osobistym.

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Uczniowie ZSZ w Odonowie

Sz.P.

Uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za bardzo skuteczne poparcie, jakie od Państwa otrzymaliśmy zarówno pod względem zebranych podpisów, rekomendacji o szkole jak i obecności Państwa podczas demonstracji i Rady Powiatu w dniu 16.12.2015 r.

Zaangażowanie Rodziców w walkę o naszą szkołę jest dla całej społeczności szkolnej bardzo cenne.

Dyrekcja, Nauczyciele ZSZ w Odonowie

Technikum im. Władysława Grabskiego w Odonowie

Liceum Ogólnokształcącego w Odonowie

Słuchacze Szkoły Policealnej w Odonowie

Serdecznie dziękujemy za bardzo skuteczne poparcie, wolę i zapał do walki o szkołę, kreatywność w zdobywaniu poparcia dla szkoły, mobilizowanie dyrekcji i nauczycieli do działania.

Podziwiamy Wasz entuzjazm i wytrwałość na demonstracji przeciwko planom likwidacji naszych szkół.

W naszym przekonaniu zdaliście najważniejszy egzamin w życiu – egzamin dojrzałości.

Udowodniliście, że potraficie podejmować skuteczne działania i walczyć o szkołę, którą świadomie wybraliście.

Dzięki Wam udowodniliśmy, że ZSZ w Odonowie jest szkołą z przyszłością gotową nawet na najtrudniejsze wyzwania. Jesteśmy przekonani, że dzięki takiemu poparciu naszych uczniów, lokalnej społeczności jak instytucji, z którymi współpracujemy, mamy perspektywy dalszego rozwoju naszych szkół.

a Nowy Rok przyniesie pomyślność i satysfakcję zarówno w nauce jak i w życiu osobistym.

Dyrekcja, Nauczyciele ZSZ w Odonowie