Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody ZSZ w Odonowie nie jest w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rywalizacja strzelecka w oddziale mundurowym


W dniu 16 czerwca członkowie oddziału mundurowego podjęli rywalizację w zawodach w trzech dyscyplinach: tor przeszkód, rzut granatem, strzelanie. Uwagę obserwatorów zwracały dziewczęta świetnie prezentujące się w mundurach oraz chłopcy, którzy ambitnie podeszli do pokonania ściany w torze przeszkód. Wszyscy członkowie oddziału, którzy wzięli udział w zawodach należą do grupy zwycięzców, ale zdecydowane prowadzenie we wszystkich dyscyplinach należało do drużyny dziewcząt. Gratulujemy: Magdzie K, Ewelinie, Julce oraz Magdzie M. Wyrazy uznania należą się również: Mateuszowi P, Kubie oraz Mateuszowi Pa.

zawody2

zawodyst1