Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody ZSZ w Odonowie nie jest w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Z radością kończymy rok szkolny „on-line"
i rozpoczynamy wakacje „off-line"


to hasło przewodnie zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych w Odonowie
Uczniowie Technikum im. Władysława Grabskiego na zakończenie roku szkolnego otrzymali nie tylko świadectwa promocyjne, gratulacje i dyplomy za wyróżniające wyniki w nauce, wzorowy stosunek do obowiązków szkolnych, zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły, sukcesy sportowe.
Uroczyste spotkanie z okazji zakończenia tego nietypowego roku szkolnego miało miejsce na placu szkolnym w otoczeniu pięknej przyrody i dzięki organizatorom przerodziło się w sympatyczny piknik.
Radosne piosenki w wykonaniu utalentowanej Martyny Bugaj i poczęstunek przygotowany przez Uczniów - absolwentów kursu kelnerskiego i barmańsko-baristycznego były niewątpliwie energetycznym i nietypowym zakończeniem roku szkolnego.
W dobre humory na wakacje wprawiły zarówno Uczniów jak i Nauczycieli soft-drinki oraz owoce w czekoladzie płynącej z fontanny.
Życzymy wszystkim słodkiego i miłego wakacyjnego wypoczynku.

zak6

zak5

zak3

zak4

 

                                                                                                                                               Zobacz więcej zdjęć