hot Zobacz

Naszezawody

Specjalizacje

ZSZ w Odonowie – 24 czerwca 2022 roku

Nagrody, gratulacje, świadectwa, żołnierska odprawa i ....wakacje ...

Słoneczne i optymistyczne było zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Zawodowych w Odonowie.
Podsumowano rok szkolny wręczając uczniom nagrody za osiągnięcia w nauce, w zawodach, konkursach oraz za zaangażowanie w życie szkoły. Szczególne gratulacje skierowano do kandydatów wytypowanych do przyznania stypendium Prezesa Rady Ministrów – Uczennic Klaudii Kalina oraz Magdaleny Nocoń.
Najwięcej dyplomów uznania uzyskał Paweł Kwiecień, który został wyróżniony miedzy innymi za uzyskanie tytułu Laureata I Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas 1 i 2 szkół ponadpodstawowych województwa świętokrzyskiego.
Wyjątkową oprawę uroczystości podkreślił oddział mundurowy ZSZ w Odonowie oraz gość specjalny – Pan major Stanisław Kasza, który reprezentował Wojskowe Centrum Rekrutacji w Busku Zdroju.
W wakacyjny nastrój wprawiły zebranych piosenki w wykonaniu utalentowanej Karoliny oraz miłe życzenia dla nauczycieli od Samorządu Uczniowskiego i organizatorów uroczystości – Wychowawcy i Uczniów klasy I a.
Życzymy Wszystkim słonecznych wakacji -
      Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie

zakroku1

zakroku2

zakroku3

zakroku4

zakroku5

Uczeń z Odonowa na uroczystej gali wręczania nagród i dyplomów

15 czerwca 2022 r. w auli Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbyła się gala wręczania nagród i dyplomów laureatom I Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Organizatorami konkursu byli: ŚCDN w Kielcach, Kuratorium Oświaty w Kielcach, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Oddział Kielecki Polskiego Towarzystwa Matematycznego.
Wśród laureatów konkursu znalazł się uczeń klasy IIa - Paweł, kształcący się w zawodzie technik informatyk.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

pawelk2

pawelk1

pawelk3

Odonowski oddział mundurowy Alfa

odbył szkolne ćwiczenia sprawnościowo-taktyczne

W trakcie dwudniowych zajęć 3-4.06.2022 r. członkowie Oddziału Mundurowego z ZSZ w Odonowie doskonalili sprawność fizyczną, umiejętność rzutu granatem oraz umiejętności strzeleckie z karabinków pneumatycznych i karabinków sportowych kal. 5,6 mm.

Wieczorem miały miejsce zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, po których odpoczywano przy ognisku i pizzy.

mundur1

mundur2