Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody ZSZ w Odonowie nie jest w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie

z dnia 23.03.2020 r.

dla Uczniów i Rodziców w sprawie realizacji zadań Technikum im. Władysława Grabskiego

z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W dniu 23 marca 2020 roku dyrektor ZSZ w Odonowie wydał zarządzenie określające zasady realizacji zadań Technikum im. Władysława Grabskiego w Odonowie w okresie od 25 marca 2020 r do 10 kwietnia 2020 roku.

Podstawowe informacje dotyczące Uczniów i Rodziców wynikające z zarządzenia umieszczono w ogłoszeniach w e-dzienniku.

Koordynowanie funkcjonowania szkoły w zakresie kształcenia na odległość i pracy zdalnej nauczycieli należy do dyrektora ZSZ w Odonowie. Dyrektor dostępny pod numerem służbowym oraz w e-dzienniku zgodnie z harmonogramem dyżurów.

Techniczne wsparcie w zakresie obsługi e-dziennika zapewnia wicedyrektor ZSZ w Odonowie. Wicedyrektor dostępny w e-dzienniku zgodnie z harmonogramem dyżurów.

Wszelkie informacje dla uczniów, rodziców, nauczycieli znajdują się w ogłoszeniach, wiadomościach, zadanych pracach domowych, zaplanowanych lekcjach i w ich zasobach w e-dzienniku.

Prosimy o korzystanie z możliwości jakie daje nam e-dziennik.

Mamy nadzieję, że wspólnie zbudujemy nową formę współpracy.

Mimo, że kształcić się będziemy na odległość, będziemy blisko naszego wspólnego celu – stworzenia dla naszych Uczniów jak najlepszych warunków do nauki, nawet w tak trudnym dla nas wszystkich czasie.

Najbliższe dni będą dla nas wszystkich dużym wyzwaniem, po raz pierwszy pracujemy w takich warunkach, w związku z tym proszę wszystkich o wzajemne zrozumienie, cierpliwość, szacunek i wspólne pokonywanie trudności.

Jolanta Mizio