Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody ZSZ w Odonowie nie jest w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Siódmy dzień Patrona

 

 

        26 marca 2015 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Odonowie obchodziliśmy siódmą rocznicę nadania imienia Władysława Grabskiego dla Technikum.

        W tym dniu wszystkie klasy zaangażowały się w przedstawienie inscenizacji, przygotowanych na wcześniej wylosowane tematy, związane z życiem Władysława Grabskiego. Wśród prezentowanych tematów znalazły się:

Edukacja w czasach Grabskiego a czasy współczesne

Przesłanie Grabskiego dla naszych uczniów

Grabski w naszej szkole

Dlaczego naszym patronem został Grabski

Jak kultywowana jest pamięć o Władysławie Grabskim w Polsce?

  Przedstawione inscenizacje i prezentacje multimedialne przeniosły uczniów ZSZ Odonów w lata dwudzieste XX wieku, oddając klimat tamtych czasów.

                 

patron2

 

patron3

patron4

 

patron6

 

patron7