Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody ZSZ w Odonowie nie jest w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

1 miejsce dla informatyków z Odonowa

 

W Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - 23.04.2015 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu  ©Wszystkie prawa zastrzeżone zorganizowanego przez Stowarzyszenie Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi Twórców Dzieł Naukowych i Technicznych KOPIPOL oraz Wydział Prawa Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

Celem konkursu było upowszechnianie w środowisku młodzieży szkół ponadgimnazjalnych wojewódźtwa świętokrzyskiego wiedzy na temat praw autorskich i przeciwdziałaniu zjawisku naruszania własności intelektualnej. 

Do konkursu przystąpili Maciej Niziński i Przemysław Kurowski - uczniowie III klasy technikum informatycznego, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii animacja komputerowa. Laureaci otrzymali dyplomy, smartfony i inne urządzenia elektroniczne.

Zwycięscą gratulujemy i życzymy dalszych sukcsów.

 

konkurs1