Ogłoszenie nr 6/2018/2019 dla Uczniów i Rodziców/Prawnych Opiekunów

z dnia 22 listopada 2018

Zapraszam Rodziców/ Prawnych Opiekunów Uczniów Technikum im. Władysława Grabskiego na spotkanie, które odbędzie się w dniu 28 listopada 2018 r. (tj. środa) o godzinie 16:00 .

Na spotkaniu zostaną przedstawione informacje dotyczące aktualnych zmian w przepisach prawa oświatowego, wyników w nauce, zachowaniu oraz frekwencji uczniów w I półroczu w roku szkolnym 2018/2019.

Na spotkanie Rady Rodziców zapraszam o godzinie 15:30 w sali nr 1.

Zobowiązuję wszystkich uczniów do przekazania tej informacji rodzicom i potwierdzenia w formie ustalonej przez wychowawcę.

Jolanta Mizio dyrektor ZSZ w Odonowie