,,Języki obce nie są nam obce''

We czwartek 29. listopada odbył się Szkolny Konkurs Translatorski Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego czyli ,,Języki w przekładzie’’. W Zespole Szkół Zawodowych w Odonowie od pięciu już lat konkurs ten odbywa się co roku.

Uczestnicy konkursu przez dwie godziny lekcyjne zajmowali się tłumaczeniem zdań z języka angielskiego i niemieckiego na język polski. Poziom zadań był wprawdzie zróżnicowany, ale wyniki konkursu pokazały, że języki obce nie są naszym uczniom obce.

Trzy pierwsze miejsca w konkursie zajęli: Monika i Wiktoria z klasy IIIB- I miejsce; Klaudia i Weronika- IIB Technikum- II miejsce oraz Zuzanna i Hubert- IIA Technikum- III miejsce. Wszystkim uczestnikom ( nie tylko tym wyróżnionym) gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.

jobce1

jobce2