Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody ZSZ w Odonowie nie jest w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Piątkowe warsztaty make-up z firmą Pierre Rene Professional.
 
Szkolenie miało na celu ukazać zastosowanie kosmetyków do makijażu oraz przetestowanie każdego z nich. Oprócz teorii była również część praktyczna, która polegała na wykonaniu pięknego makijażu w stylu "Pin up girl". Dziewczyny dzielnie walczyły z eyelinerem i czerwoną szminką. Na koniec każda z uczennic otrzymała certyfikat uczestnictwa oraz drobny upominek.

 

Dziękujemy przedstawicielce firmy Pierre Rene Professional, Pani Iwonie, za możliwość spotkania oraz za miło i owocnie spędzony czas.

 

wmp1

 

wmp2

 

wmp3

 

wmp4