Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody ZSZ w Odonowie nie jest w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wakacyjny staż dla dwudziestu uczniów

Technikum im. Władysława Grabskiego w Odonowie

„Kwalifikacje + staż = nowe możliwości” to tytuł projektu realizowanego we współpracy z Wyższą Szkołą Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, ramach którego uczniowie Technikum w Odonowie zdobywają nowe umiejętności.

Staż zorganizowany dla uczniów w lokalnych instytucjach i firmach (staż zorganizowało między innymi: Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej, Urząd Miasta i Gminy Kazimierza Wielka, Caffaro W. Szafarski i Wspólnicy Sp. J., Miejsko-Gminna i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja w Kazimierzy Wielkiej, Domar w Kazimierzy Wielkiej) przyczyni się nie tylko do nabycia praktycznych umiejętności ale również wzbogaci młodzież o fundusze na ciekawe wakacje lub rozwój zainteresowań.