Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody ZSZ w Odonowie nie jest w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szczególne wyzwanie dla informatyków i nie tylko…

 

Technikum im. Władysława Grabskiego w Odonowie jako pierwsze w Powiecie Kazimierskim umożliwia uczniom zdobycie certyfikatów w ramach kwalifikacji włączonych do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji zgodnie z Polskimi Ramami Kwalifikacji.

„Programowanie i obsługiwanie procesu druku 3D” – szkolenie prowadziło do otrzymania przez uczestników certyfikatu potwierdzającego nabycie kwalifikacji w zakresie 3 poziomu Polskiej Ramy Kwalifikacji, było nadzorowane przez Ministerstwo Cyfryzacji.

„Projektowanie grafiki komputerowej” - szkolenie prowadziło do otrzymania przez uczestników certyfikatu potwierdzającego nabycie kwalifikacji rynkowej „Projektowanie grafiki komputerowej” w zakresie 4 poziomu Polskiej Ramy Kwalifikacji, również było nadzorowane przez Ministerstwo Cyfryzacji.

W następnym roku szkolnym podobna oferta w ramach projektu „Kwalifikacje + staż = nowe możliwości” dla 27 uczniów Technikum w Odonowie – warto być konkurencyjnym na rynku pracy i wykorzystać ciekawe możliwości jakie daje swoim uczniom Szkoła w Odonowie.