Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody ZSZ w Odonowie nie jest w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Świętokrzyscy hotelarze dla rynku pracy”

 

Projekt opracowany przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach Poddziałania 8.5.1 „Świętokrzyscy hotelarze dla rynku pracy” rozpoczął się w marcu w Zespole Szkół Zawodowych w Odonowie. Projekt realizowany jest w okresie 01.03.2017 r.-28.02.2019 r.

Uczestnicy projektu zdobywać będą na kursach i warsztatach nowe specjalistyczne umiejętności zawodowe poświadczone certyfikatami takie jak:

  • Barman – kelner
  • Design i organizacja przyjęć
  • Dietetyka
  • Warsztaty dekoracji stołu i florystyka
  • Koło przygotowań śniadań
  • Carving
  • Kus wyjazdowy obsługi turystyki prozdrowotnej.

Z zakresu umiejętności kluczowych kształcone będą kompetencje: matematyczne, informatyczne, społeczne – przedsiębiorczość oraz język angielski.

Pracownie hotelarskie zostaną doposażone w specjalistyczny sprzęt gastronomiczny i hotelarski.

W ramach projektu 15 uczestników będzie uczestniczyło w płatnych stażach u pracodawców z branży hotelarskiej.